Andrasproduction
Navigation

O nás

Naším posláním je zaznamenávat lásku. Na fotkách, na videu, navždy.

Jsme veselá parta, která s vámi s nadšením půjde i do bláznivých nápadů. Nebojíme se bavit vaše svatební hosty. A máme oči na zemi i ve vzduchu, abyste o nic nepřišli. Jsme zkrátka taková rodina. Vlastně, doslova.

Usmějete se na nás do objektivu?

Kontakt
© Petr Andráško, 2020.
jak chcete zaznamenat váš
svatební den

Měsíce příprav, starostí i radostí, kompromisů a velkých investic. Tak by se ve zkratce dalo shrnout vše, co předchází samotnému svatebnímu dni. A přestože můžou být veškeré svatební přípravy únavné, budete si v samotný den D přát zastavit čas a prožít vše znovu a znovu.

Naštěstí žijeme v době úžasných technologií. Takových, které Vás pomyslně přenesou zpět, uchovají a vzkřísí všechny emoce a zařídí, abyste si i za 10 let pamatovali drobné detaily, které Vás stály tolik úsilí. Nespokojte se svatebním dnem trvajícím pouhých 24 hodin. Uchovejte si vzpomínky navěky.

Svatební video

Vzpomenete si ještě na první školní den? O čem se mluvilo v proslovu při ukončování školy? Až příliš rychle zapomínáme. I z těch podstatných, šťastných chvil se brzy stávají šmouhy, které jen těžce rozeznáváme. Někdy se ale chceme ohlédnout, podívat se na cestu, kterou jsme již ušli. Vzpomenout si, že to stálo za to. A právě k tomu bude sloužit vaše svatební video. Znovu se dojmout, pobavit, znovu se zamilovat.

Příjemná atmosféra

Nebojte se škrobených záběrů a nepřirozených úsměvů. Rozesmějeme opravdu každého! Naše práce nás baví a jde to na nás stále vidět.

Krátký klip

Lásku a radost rádi sdílíme. Krátký svatební klip vám umožní pochlubit se v širokém okolí vaším magickým dnem, aniž byste prozradili a ukázali příliš.

Kompletní video

Vytvoříme pro vás ucelenou vzpomínku, která vás doslova vtáhne zpět. Připomeňte si výzdobu a atmosféru míst, slavnostní řeči, smích a veselí.

Profesionální úprava

Pečlivým střihem a výběrem správné melodie zařídíme, abyste si při zhlédnutí připomněli nejen průběh samotného dne, ale také všechny emoce.

Svatební fotografie

Svatební fotografie mají téměř nadpřirozené schopnosti. Dokážou zastavit čas a zachytit lásku v té nejkrásnější podobě. Právě proto si je novomanželé drží v těsné blízkosti – na ploše všech displejů, zastrčené v peněžence nebo třeba v rámečku pod televizí. Chtějí mít při sobě stálou připomínku, že ať už se den příliš nevydařil, nebo naopak přinesl vzrušující či zábavné chvíle, čeká je doma někdo, s kým všechno budou moci sdílet. Patří k nim totiž ten hezoun či krasavice z fotografie.

Příjemná atmosféra

Stydlivá nevěsta nebo ženich, který se nerad fotí? Nebojte se, s námi se uvolní a pobaví opravdu každý. Přirozené fotografie jsou pro nás základ.

Velký výběr

Rádi s vámi vyzkoušíme nové a neotřelé pózy a nápady. Koneckonců cílem focení je společně se pobavit a vytvořit jedinečnou vzpomínku.

Profesionální úprava

Doladěním barev podtrhneme vaši krásu a vystihneme tu pravou atmosféru daného místa. Přirozeně, jemně, přesně.

Letecké záběry

Jak se říká, víc očí víc vidí. Podívejte se na svůj svatební den i z neobvyklých úhlů ptačí perspektivy. Letecké záběry z profesionálního dronu dotvoří vaši vzpomínku a rozšíří ji o výhledy, které jen tak neuvidíte. Užijte si dechberoucí snímky či krátká videa až ze samotných oblak.

Originální snímky

Podívejte se tam, kam vaše oko nedohlédne. Jedinečné snímky zachytí váš svatební den nezvyklým pohledem.

Licencovaní piloti

Pro pilotování dronu jsme složili náležité zkoušky. Bezpečnost je pro nás samozřejmě na prvním místě.

Fotografie i videa

Ať už si přejete vytvořit se svatebčany srdíčko, nebo chcete poutavé záběry do videa, umíme splnit vaše přání.

Instax

Tak trochu retro, tak trochu moderna. Instantní fotoaparát nejen zaznamená vaši svatbu originální způsobem, ale také přináší svatebčanům jedinečnou formu zábavy. Složitý přístroj s nekvalitními snímky je již dávnou historií, tuhle “hračku” zvládne i váš děda s babičkou. K pronajmutí nabízíme oblíbený model Fujifilm Instax, který nabízí vysokou kvalitu fotek a příjemné ovládání.

Jedinečná památka

Výhodou polaroidu je okamžitý výsledek! Vytvořte z fotografií například svatební knihu.

Zábava pro svatebčany

Bojíte se nudy na hostině? Instax zabaví opravdu každého, je to šikovná "hračka" pro malé i velké.

Včetně náplní

25 nebo 40 snímků? Je to jen na vás! Originální Instax náplně máte v ceně a nemusíte je nikde dále shánět.