Andrasproduction
Navigation

O nás

Naším posláním je zaznamenávat lásku. Na fotkách, na videu, navždy.

Jsme veselá parta, která s vámi s nadšením půjde i do bláznivých nápadů. Nebojíme se bavit vaše svatební hosty. A máme oči na zemi i ve vzduchu, abyste o nic nepřišli. Jsme zkrátka taková rodina. Vlastně, doslova.

Usmějete se na nás do objektivu?

Kontakt
© Petr Andráško, 2020.

Svatební noviny – nový trend!

svatební rozpočet

Jistě se Vám už stalo, že jste na nějaké svatbě drželi v ruce svatební noviny.

Důvodů, proč je mít na Vaší svatbě, je hned několik. Čtením těchto novin se hosté zabaví v době, kdy budete právě na focení. Každému z hostů je můžete věnovat jako krásnou a originální vzpomínku na Váš den D. Zajímavě zpracované noviny navíc umožní hostům nahlédnout pod pokličku Vašeho soukromí a poznat Vás tak, jak Vás ještě neznají.

Co by v takových novinách nemělo chybět?

Obsah je samozřejmě čistě na Vás. Často bývá v novinách vyprávění o tom, jak se snoubenci poznali, jak proběhla žádost o ruku, jaké mají plány do budoucna nebo kam mají namířeno na svatební cestu. Velmi oblíbené jsou také znalostní kvízy týkající se informací o novomanželích. Určitě by zde neměli chybět společné fotky a harmonogram svatebního dne.

Jak by měly noviny vypadat?

Kreativitě se meze nekladou! Zajímavý obsah doplněný vašimi fotkami přiláká jistě i ty, kteří čtení moc neholdují. Často bývají noviny v podobě brožur, které jsou menší a skladnější, někteří ale dají přednost formátu klasického denního tisku.

Že nemáte na výrobu svatebních novin čas?

Nevadí! Na internetu existuje mnoho specializovaných společností, které Vám vytvoří svatební noviny přesně podle Vašich představ. Cena se pohybuje zhruba od 350 do 2500 Kč za návrh, další výtisky pak vycházejí okolo 30 až 80 Kč za kus. Finální cena je samozřejmě závislá na velikosti a počtu stran, náročnosti grafiky a  na tom, do jaké míry se dodavatel podílel na obsahu.

Pokud se rozhodnete, že si zábavné čtení pro hosty vytvoříte sami, můžete si celý design novin navrhnout sami. Jestliže ale nejste úplně technicky zdatní, nebo Vám schází fantazie, pak můžete využít řadu manuálů a šablon dostupných na internetu.